Dziś mała zagadka testowa! Jak wiecie od ponad roku organizujemy na naszych mediach społecznościowych zabawy związane z geolokalizowaniem zdjęć oraz mini śledztwami OSINT. Od najbliższej środy nasze zawody przeniosą się na stronę internetową OSINT Quest! 🙂

W związku z tym dzisiaj publikujemy testową zabawę! Miłego geolokalizowania! 🙂

Results

Brawo! Dzisiejsze hasło to:

VKONTAKTE


Wyślij je nam szybko na FB aby ukończyć wyzwanie! 🙂

  VK (dawniej WKontaktie, ros. ВКонтакте, pol. WKontakcie) – rosyjski serwis społecznościowy założony przez Pawieła Durowa w 2006 roku. Piętnasty pod względem liczby odwiedzin serwis internetowy na świecie według danych portalu Alexa. Portal znajduje się w dziesiątce najpopularniejszych stron internetowych w Rosji, na Ukrainie, na Białorusi, w Kazachstanie, w Mołdawii, w Kirgistanie, w Azerbejdżanie, w Uzbekistanie, w Armenii. Strona VK jest także popularna w niektórych krajach Europy Środkowo-Wschodniej (na Litwie i Łotwie, w Czechach i Rumunii oraz w Polsce).

Początkowo powstał jako portal dla studentów i absolwentów wyższych uczelni. Używany przez ogół społeczeństwa. Jest głównym konkurentem portalu społecznościowego Odnoklassniki.ru, którego pobił w styczniu 2011, gdy na stronę WKontaktie weszło 13,09 mln użytkowników, a na stronę Odnoklassniki.ru – 11 tys. mniej.

Udostępnij OSINT QUEST Challenge na swoim Fejsie i Twitterze, niech inni też sprawdzą swoje umiejętności! 😉  

Ojjj, aby uzyskać hasło musisz mieć 100% poprawnych odpowiedzi… może spróbuj jeszcze raz? 🙂

#1. W jakiej miejscowości zrobiono to zdjęcie?

Źle! 🙁

#2. Na jakim numerze działki stoi widoczny po lewo pensjonat?

Oj, niestety nie…

ZAKOŃCZ