WhatsMyName App to zaawansowane narzędzie, które umożliwia wyszukiwanie nazw użytkowników na wielu stronach internetowych. Aplikacja została stworzona przez zespół ekspertów OSINT, w tym WebBreacher, C3n7ral051nt4g3ncy, Munchko, L0r3m1p5um, lehuff, janbinx, bcoles, arnydo, mccartney, salaheldinaz, camhoff, jocephus, swedishmike, soxoj, jspinel, ef1500, zewen, jocejocejoe, P3run, seintpl, djahren, K2SOsint, Sector035, AccentuSoft oraz OSINT Combine. Dostęp do aplikacji znajduje się pod tym adresem.

Jak korzystać z WhatsMyName App?

  1. Wpisz nazwę użytkownika (lub użytkowników) w polu wyszukiwania, wybierz ewentualne filtry kategorii, a następnie kliknij ikonę wyszukiwania lub naciśnij klawisze CTRL+Enter.
  2. Wyniki wyszukiwania zostaną przedstawione w postaci ikon po lewej stronie ekranu oraz w przeszukiwalnej tabeli po prawej stronie.
  3. Na dole strony automatycznie wyświetlą się wyniki wyszukiwania w Dokumentach i Google, przy czym jako fraza wyszukiwania zostanie użyta pierwsza nazwa użytkownika z listy.

Czy osintquest ma bloga na blogspot? 😉

Nie! 🙂 ale przykład podany na screenie świadczy o tym, że w wynikach wyszukiwania mogą pojawić się dane fałszywie pozytywne (false-positive), jak również dane dotyczące różnych osób, które używają tej samej nazwy użytkownika. Przy wykorzystaniu WhatsMyName App to konieczne, aby pamietać o tych ewentualnych wyjątkach!

Możliwości aplikacji

WhatsMyName App to niezwykle przydatne narzędzie dla osób zajmujących się analizą OSINT (Open Source Intelligence) oraz wszelkiego rodzaju detektywistyką internetową. Aplikacja umożliwia sprawdzanie dostępności określonych nazw użytkowników na różnych platformach, co może pomóc w ustaleniu tożsamości osób posługujących się danymi pseudonimami.

Warto zwrócić uwagę na to, że WhatsMyName App współpracuje z licznymi serwisami społecznościowymi, forami dyskusyjnymi, blogami, witrynami e-commerce i innymi rodzajami stron internetowych. Dzięki temu można w łatwy sposób przeszukać całą sieć w poszukiwaniu informacji na temat interesujących nas osób.

Podsumowanie

WhatsMyName App to niezwykle użyteczne narzędzie dla detektywów, analityków OSINT, badaczy, dziennikarzy i wszystkich, którzy potrzebują zdobyć informacje na temat użytkowników internetowych. Aplikacja pozwala na szybkie i skuteczne przeszukiwanie różnorodnych źródeł danych, co znacznie ułatwia zbieranie i analizowanie informacji.