W erze cyfrowej, w której informacje stają się nie tylko coraz bardziej powszechne, ale również kluczowe dla naszego życia, narzędzia i metody umożliwiające efektywne gromadzenie i analizowanie danych z otwartych źródeł (OSINT) zdobywają na znaczeniu. Epieos to firma, która z pasją i zaangażowaniem podchodzi do tych wyzwań, dostarczając profesjonalne szkolenia, usługi śledcze oraz zaawansowane oprogramowanie dla organizacji oraz osób indywidualnych zainteresowanych tematyką OSINT. Firma ma jeden unikatowy produkt dostępny pod adresem epieos.com! Aplikacja pozwala na weryfikację użycia adresu e-mail i numeru telefonu bez informowania o tym właściciela analizowanego selektora.

Kompleksowe rozwiązanie dla specjalistów w dziedzinie OSINT i cyberbezpieczeństwa – EPIEOS

Jednym z kluczowych założeń Epieos jest transparentność i współdzielenie wiedzy, co pozwala na szerzenie świadomości na temat technik OSINT. Firma stawia na współpracę z międzynarodową społecznością zajmującą się OSINT i cyberbezpieczeństwem. Wyróżniającą cechą Epieos jest unikalna wyszukiwarka, która została zaprojektowana tak, aby w intuicyjny sposób umożliwiać znalezienie z jakimi internetowymi serwisami powiązany jest mail lub numer telefonu. Co miesiąc pomaga ona wielu ludziom w pracy nad wywiadem cyberzagrożeń, walce z nadużyciami wobec dzieci, dziennikarstwie śledczym i wielu innych dziedzinach.

W ostatnim czasie firma Epieos poinformowała, że rozwiązanie oferuje również funkcję wyszukiwania numerów telefonów, która pozwala na odkrywanie kont Google, Telegram, Skype i innych usług powiązanych z danym numerem.

Wyniki aplikacji są rewelacyjne, nawet w podstawowym-darmowym planie użytkownika. Jeśli jesteś jednak zainteresowany większym zasobem danych możesz wykupić subskrypcje płatną, która oferuje jeszcze więcej szczegółowych informacji na temat wykorzystania konta.